News

Sofde na LANCRAFTU 2015!

Sun 30th Aug 2015 - 8:02pm

Abych začal od začátku, naše sestava těsně před začátkem prázdnin nabrala Martina "methoda" Cermana, který se pro tým jevil jako super posilou. Zúčastňovali jsme se různých online turnajů, trénovali jsme jak formou individuálního, tak týmového zlepšení a byli jsme připraveni na LANcraft.

Vzhledem ke komplikovaným situacím jsme potvrdili účast jen pár dní před začátkem a celé to bylo poměrně chaotické, ale jakmile se kluci sešli, bylo to fajn.

Ihned z rána se losovali skupiny a naneštěstí jsme dostali do skupiny poměrně unbeatable tým na naší scéně Neophyte (nyní Fraternitas) dále Necroraisers a mix zvaný strawb.

Čas ke hraní nadešel a my jsme jako první tým vyzvali právě poslední jmenovaný strawb, byla to vyrovnaná hra, výborná atmosféra a došli jsme si pro zasloužené vítězství 16/8 (12/3).

Pár okamžiků na to nás čekal favorit turnaje Neophyte, kteří už od prvního zápasu jevili značný respekt, kde porazili Necroraisers 16/0.. do zápasu jsme každopádně vstoupili s absolutně vyprázdněnými hlavami a ignorovali jsme, že jde o nejlepší tým na naší scéně. Hra se jevila dosti vyrovnaně z prvních chvílí a plnokrát jsme prohráli situace 2v1, 1v1.. což zapříčinilo absolutní pád sebevědomí a prohru 16/0. (K cestě neophyte skupinou, celkové skóre bylo 48/0, tudíž porazili každého kdo jim přišel do cesty 16/0)

Ihned po Neophytech jsme byli připraveni setkat se s dalším týmem ve skupině a utkat se tak o postup!

NecroRaisers nastoupili do zápasu výborně, ale jednalo se o dosti vyrovnaný zápas, polovina se nám zadařila zahrát vyrovnaně, poté bohužel přišlo pár nedorozumění a prohráli jsme 16/9. 

Vypadalo to, že v turnaji skončíme ale nakonec jsme se dozvěděli, že se později večer utkáme s celkem RediA, který jsme nakonec porazili 16/7 a z winner bracketu se k nám posunul celek Neverhunt se kterým jsme se měli utkat o postup do play off.

Bohužel jsme prohráli a tak jsme skončili na turnaji, každopádně musím všem klukům poděkovat za parádní výkon a doufám, že si LAN akci užili,nabrali zkušenosti a snad to nebyla poslední lan akce! Zároveň bych rád pogratuloval týmu Neophyte k celkovému bezkonkurenčnímu vítězství celého turnaje.

za tým Sons of Destiny, Malda.

 

Sons of Destiny

Sons of Destiny

Sons of Destiny

Your Comments

Please register or login to post comments