News

Odehrané zápasy, Únor.

Fri 26th Feb 2016 - 1:10pm : Gaming

Únor se nesl ve znamení tréninku, tudíž jsme moc her neodehráli, každopádně zde přínášíme pár výsledků.

 

Odehráli jsme CS:GO Winter Community Cup, kde jsme nejprve vyřadili tým Silent Vipers, 2:0 na mapy (16/1,16/7), poté jsme se utkali s týmem EsTheNinjas, který jsme taktéž porazili 2:0.

Přišla semifinálová kola, která za nás musel odehrát host, no podle toho to také vypadalo, první mapu, kterou jsme ještě odehráli v plné sestavě jsme vyhráli 16/8, druhá mapa se nesla ve znamení tragédie a prohráli jsme 5/16. No a poslední mapa byla velmi napínavá a jelikož jsme si nechali utéct 5 matchpointů a prohráli jsme 19/17, šli jsme do boje o třetí místo.

Boj o třetí místo jsme odložili, jelikož se pár minut na to hrál One Night Stand Cup, konkrétně druhý tento rok, dostali jsme se do třetího kola přes tým Eclot Gaming, poté jsme vypadli proti nabušenému celku ze Zero Damage.

Přišla odmlka a kluci se připravovali na nadcházející zápasy, zaregistrovali jsme se do Playzone 5v5 Clanbase a hned první den po registraci jsme čelili týmu Liquid Tigers na mapě de_cache. Soupeři jsme dominovali a zvítězili 16/5, odnesli jsme si tedy 6 bodů do tabulky, kterou mimochodem vedou naši former hráči z Waterfall Gaming.

V clanbase jsme pokračovali a měli jsme dvojzápas proti týmu D3stiny, tudíž bitva dvou "osudů", haha.

První i druhý zápas jsme dělali individuální chyby a netušili co se děje - každopádně první match jsme uhráli na remízu. 

Komentář kapitána sekce zněl vě stylu "Klukům jsem říkal několikrát, že soupeře nesmíme podcenit, no opak se stal pravdou, doplatili jsme na individuální chyby a díky tomu, že jsme chodili na planty jako prasata na porážku, mohli jsme být rádi za excelentní CT stranu".

Druhý zápas už jsme zvládli o něco lépe, zvítězili jsme na mapě Mirage 16/11, i přes chyby hráčů to vyšlo a odnesli jsme si důležité body do tabulky.

Do konce Února ještě odehrajeme další One Night Stand Cup o body do MČR a taktéž první a druhý zápas v ATT League, proti týmům Waterfall a iNCREDEViLS. STAY TUNED.

Sons of Destiny

Sons of Destiny

Sons of Destiny

Your Comments

Please register or login to post comments