News

Dění v týmu, informace o aktuálním dění

Wed 17th Jun 2015 - 10:53am : General : Gaming

Jelikož se nám nepodařilo poslední dva dny zastihnout kapitána naší Dota2 sekce, musíme udělat shrnutí pouze z naší CS:GO sekce.

Jak už jistě víte, měsíc či dva zpět jsme měli tu možnost zkontaktovat se s dvěma známějšími tvářemi této scény známé především díky twitchi. Jednalo se o Tiana a Japka, kteří se o nás zmínili na streamu, sdíleli nám fanpage a díky nim si nás začalo trošku více lidí všímat.
Dále se o nás zmínil i člen týmu eSuba benq1, pro hráče kteří působí na domácí scéně déle je toto jméno určitě známé. Všem těmto lidem bychom chtěli poděkovat za projevenou laskavost!

Co se týče změn v týmu, malda se s týmem dohodl na tom, že bude prozatím zastávat roli coache a nahradí ho nadějný AWPer qwiix. Dále byli neshody v týmu s pACIm a po domluvě s vedením byl právě doposud nejnovější přírůstek v týmu benchnut za nedostatečnou aktivitu a morálku.
Náhrada je nejspíš nalezena ale na tuto novinku si nejspíš budete muset ještě pár dní počkat!cool
Mimochodem chtěl bych poděkovat za projevený zájem a desítky zpráv na naší facebookové stránce, které se týkali právě náboru!

Aktuální sestava týmu je tedy následující :

Lager

Pedo

Srnk1s

qwiix

TBA

 

Tým odehrál spousty CWček s neznámými, ale i se známými týmy z evropské i domácí scény (např. Penta, MyRevenge.hu, 3DMAX academy, GUNRUNNERS,..)
Pár her kluci vyhráli, pár zase prohráli, bylo to fantastické zahrát si proti takhle dobrým týmům a myslím si, že to týmu i dost pomohlo.
Poté byla pár týdnů odmlka, kdy se hráči odreagovávali na nightcupech/moneycupech naší partnerské stránky PLAYZONEbohužel jediným "úspěchem" byla výhra 557. nightcupu a druhé místo na 559. nigtcupu.
Tým byl přihlášen do ESL Summer League a budete ho moci tedy vídat, dále se už nic příliš závažného nestalo, s dalšími novinkami příjdeme příští měsíc.

Za CS:GO sekci týmu Sons of Destiny, Malda.

Sons of Destiny

Sons of Destiny

Sons of Destiny

Your Comments

Please register or login to post comments